HTC One X’in özellikleri ve görüntüsü sızdırıldı


İlk 4 çekirdekli Android olabileceğini belirttiğimiz HTC Endeavor’un özelliklerine uygun bir cihaz olan HTC One X’in görüntüsü ve özellikleri sızdırıldı.

HTC One X, Tegra 3 chipseti, 1.5 GHz frekansında dört çekirdekli işlemcisi, 720p çözünürlüğündeki Super LCD2 ekranı, 4.7″ ekran boyutu ve Ice Cream Sandwich ile tam bir performans canavarı gibi görünüyor.

Genel olarak batarya performansı konusunda özellikle Samsung’un gerisinde kalan HTC, One X modelinde 1800 mAh kapasiteli bir batarya kullanmış. Cihaz sahiplerine 2 yıl boyunca kullanabilecekleri 25GB’lık Dropbox depolama alanı da hediye ediliyor. Üründe arayüz olarak HTC Sense 4.0 kullanılıyor. Şahsi görüşüm Android 4.0 deneyiminin HTC Sense ile baltalanıyor olması, çünkü Sense görsel olarak her ne kadar başarılı olsa da kişiselleştirilebilirlik açısından hiç de başarılı değil.

Son 6 aylık dönemin öne çıkan cihazları olan Sensation’ların, MWC 2012’de tanıtılacak yeni cihazlarla papucu dama atılacak gibi görünüyor.

[Fullgsm]

1 Yorum

HTC, One X’i resmen duyuruldu (Video) | Akıllı Robot Android

[…] özellikle kamera ve HTC Sense 4.0 deneyimi özerinde duruldu. Teknik özellikler dün sızan özelliklerden farksız gibi görünüyor.Yukarıdan yayınlanan ilk videoyu da […]


Bir Cevap Yazın