Takipte Kalın!

Akıllı Robot’ta Android gündeminde öne çıkan gelişmeleri ve kullanıcı yararına olan çeşitli uygulamaları, tavsiyeleri ve fikirleri paylaşıyoruz. Bu paylaşımlarımızı farklı kanallar üzerinden takip etme şansınız bulunuyor.

Twitter

Twitter, Akıllı Robot’u takip etmek için en ideal seçeneklerden biri. Her yazımıza ait tweet’e, sitemizle ilgili yapacağımız istisnai duyuruları anında ana akışınızda görüntüleyebilirsiniz. Yeni yazıların ana akıştaki kalabalıkta gözünüzden kaçmasını istemiyorsanız, @akillirobot‘u takip ettikten sonra yıldızlayarak önemli kullanıcılara ekleyebilirsiniz. Bu adımdan sonra her yeni yazımızın bildirimini anında alabileceksiniz.

Akıllı Robot'u Twitter'da takip edip, yeni yazılardan bildirim alabilirsiniz.
Akıllı Robot’u Twitter’da takip edip, yeni yazılardan bildirim alabilirsiniz.

Facebook

Facebook kullanıcıya özel içerik derleyen sitelerin başında geliyor. O yüzden sayfamızı beğensenmeniz Google+ gibi yeni içerikleri görebileceğinizin garantisini vermiyor ancak sayfayı beğendikten sonra bildirim alma seçeneğini işaretlemeniz ve yeni gönderilerden anında haber alma fırsatınız bulunuyor.

Yeni yazılardan Facebook bildirimi almak
Yeni yazılardan Facebook bildirimi almak

Pushbullet

Daha önce sitemizde defalarca yer verdiğimiz Pushbullet’in kanallar özelliği ile standart kullanımı dışında farklı içeriklerden de bildirimler alınabiliyor. Eğer Pushbullet kullanıyorsanız, kanalımızı takip ederek Pushbullet’i masaüstü dahil, kullandığınız tüm cihazlarınızda yeni yazılarımızın bildirimlerini anında alabilirsiniz.

Standart RSS

Akıllı Robot’u standart RSS protokolü ile RSS desteği olan herhangi bir serviste kullanabilirsiniz, yapmanız gereken tek şey kullandığınız uygulamaya http://www.akillirobot.com/feed/ linkini kaydetmek.

Feedly

RSS’ten haberdar olmadıysanız problem yok, Feedly gibi servisler bu teknolojiyi kolaylaştırıyor ve RSS protokolünü destekleyen sitelere olan aboneliklerinizi yönetiyor. Feedly tüm platformlar için uygulama sunan muhteşem bir ekosistem barındırıyor. Web’de, Android’de, iOS’de, Windows’da… nereye giderseniz gidin abonelikleriniz kullanabiliyorsunuz. Akıllı Robot’u buradan yeşil +feedly butonuna dokunarak abonelikleriniz arasına ekleyip, yeni yazılarımızı bu servisin içinde görüntüleyebilirsiniz, sadece Akıllı Robot’u değil, sevdiğiniz tüm siteleri bu yöntemle abonelikleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Yazılarımızda albüm kullandığımızda resimlerin boyutu bazen problem yaratıyor, o yüzden tam deneyim için yazıyı akillirobot.com üzerinde açabileceğinizi unutmayın.

Inoreader

Inoreader tıpkı Feedly gibi RSS aboneliklerini yönetmeyi amaçlıyor. Inoreader’ın Feedly gibi geniş platform desteği bulunmuyor ama oldukça başarılı bir web arayüzü var. Eğer Akıllı Robot’u Inoreader üzerinde takip etmek isterseniz işte tıklamanız gereken link.

Google Play Gazetelik

Artık her Android cihazında yer alan Google’ın Play Gazetelik servisi Feedly’e benzer ama gündeme göre öne çıkaran içerikleri derleyen bir servis sunuyor. Şuradan Akıllı Robot’u aboneliklerinize ekledikten sonra Play Gazetelik kullandığınız tüm cihazlarda yazılarımızı görebileceksiniz.